Клопотання до Верховної Ради України

Клопотання до Верховної Ради України

Оприлюднюємо клопотання Решетилівської міської ради до Верховної ради України щодо призначення позачергових виборів міського голови.

 

 

 

 

ЧИТАТИ ДАЛІ Клопотання до Верховної Ради України

Презентовано результати соціологічного дослідження в ОТГ

Презентовано результати соціологічного дослідження в ОТГ

08 лютого в залі засідань міськради відбулася зустріч з представниками проекту, який три роки спільно впроваджують Норвезька асоціація місцевих і регіональних влад та Асоціація міст України у співпраці з Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень Осло і Акерхузького університетського коледжу прикладних наук. Проект «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», головна мета якого – зміцнення місцевого самоврядування в нашій державі, фінансує Міністерство закордонних справ Норвегії.

Решетилівська ОТГ у травні 2017 року подала заявку на участь у даному Проекті до Асоціації міст України та здобула перемогу серед ряду інших громад.

Учасників цікавого заходу – депутатів міськради (від колишньої Потічанської сільської ради та голів постійних комісій), працівників виконкому, громадських активістів, представників сфери бізнесу і, звичайно ж, шановних візитерів привітав заступник міського голови Юрій Шинкарчук, зазначивши, що решетилівці раді бачити гостей на багатій мистецькими надбаннями землі.

Модератор проекту Надія Єременко розповіла, що дана зустріч у Решетилівці – третя із чотирьох у річному циклі в ОТГ нашої держави. За її словами партисипативна демократія, яка здебільшого розглядається як залучення широкого кола учасників до формування та функціонування політсистем, ґрунтується, в тому числі, на бюджеті участі громад. Модератор пояснила, що даний захід націлений на запозичення українцями ефективних практик місцевого норвезького самоврядування. Ця країна теж переживає децентралізацію і тому така співпраця схожа на тезу: «Коли двоє обміняються яблуками, кожен отримає по одному яблуку, а коли двоє обміняються ідеями – у кожного лишаються по дві ідеї».

ЧИТАТИ ДАЛІ Презентовано результати соціологічного дослідження в ОТГ

Нарада з директорами навчальних закладів (20.02.2018)

Нарада з директорами навчальних закладів 

20 лютого у міській раді відбулася нарада за участю директорів навчальних закладів Решетилівської міської ради, яку провів начальник відділу освіти, спорту, культури та туризму виконавчого комітету міської ради Ігор Король.

Вона була зумовлена необхідністю дотримання законодавства за такими напрямками: з військового обліку громадян, з питань нових освітніх стандартів, щодо запобігання надзвичайним ситуаціям.

На питання, котрі цікавили директорів навчальних закладів, надані обґрунтовані відповіді та відповідне посилання на нормативно-правову базу.

На нараді розглянули низку важливих питань.

Так, про ведення військового обліку та бронювання в закладах освіти інформували начальник відділення обліку і бронювання сержантів та солдатів Решетилівського районного військового комісаріату – Сергій Рог та головний спеціаліст відділення – Римма Ткачук.   ...

ЧИТАТИ ДАЛІ Нарада з директорами навчальних закладів (20.02.2018)

Решетилівка гостинно вітала туристів

Решетилівка гостинно вітала туристів

Цими вихідними до Решетилівки завітала група туристів із Полтави. Вони представляли туристичний клуб «Аби не дома», що організовує різноманітні екскурсії визначними місцями України та рідної Полтавщини. Це вже не перша група, яка відвідує наше місто.

Цього разу до традиційних вже екскурсій до майстерні художніх промислів «Соломія», професійного художнього ліцею та районного краєзнавчого музею, долучилися зі своєю концертною програмою викладачі та учні дитячої школи мистецтв Решетилівської міської ради. Гостей вітали гурт «Решетилівські музики», вокальний ансамбль «Мереживо» та зразковий колектив «Зоряна». Гості отримали інформацію про знаменитих людей Решетилівки, про їх досягнення на ниві мистецтва, про те, чим пишається наш край.

ЧИТАТИ ДАЛІ Решетилівка гостинно вітала туристів

Нарада щодо Проекту нового навчального закладу (14.02.2018)

Нарада щодо Проекту нового навчального закладу (14.02.2018)

В міській раді 14.02.2018 року пройшла нарада щодо узгодження Проекту нового навчального закладу в Решетилівці – «Решетилівський міський ліцей».

Як було зазначено раніше, відповідно до плану розвитку ОТГ, планується будівництво концептуально нового навчального закладу замість нині існуючої «восьмирічки».

З боку Решетилівської ОТГ на ній були присутні:

секретар міської ради Оксана Дядюнова,

заступник міського голови Юрій Шинкарчук,

начальник відділу освіти, спорту, культури та туризму виконавчого комітету міської ради Ігор Король,

начальник відділу архітектури, містобудування, земельних ресурсів, надзвичайних ситуацій, охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету міської ради Олег Приходько, спеціаліст І категорії цього відділу – Максим Любиченко,

начальник відділу інфраструктури, ЖКГ, побутового і торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку та управління комунальним майном виконавчого комітету міської ради Сергій Тищенко.

На нараді були обговорені конкретні моменти Проекту, зокрема: ...

 

ЧИТАТИ ДАЛІ Нарада щодо Проекту нового навчального закладу (14.02.2018)

Увага! Ремонтні роботи (14.02.2018)

Увага! Ремонтні роботи (14.02.2018)

Керівництво та працівники комунального підприємства «Водоканал» вибачаються за тимчасові незручності, які виникли в зв’язку із тим, що в мікрорайоні «Новоселівка» працівниками КП проводяться ремонтні роботи на артезіанській свердловині.

Позаплановість ремонту виникла через ургентність ситуації.

Дані роботи будуть завершені до кінця доби 14.02.2018.

 

Решетилівська міська рада відтепер має нового секретаря

Решетилівська міська рада відтепер має нового секретаря

08 лютого 2018 року під головуванням Людмили Клименко відбулося пленарне засідання 3 позачергової сесії Решетилівської міської ради VII скликання. Участь у її роботі взяли голова районної ради Сергій Колотій та голова районної державної адміністрації Роман Перепелиця.

До порядку денного пленарного засідання було внесено питання про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність, щодо звільнення міського голови, заступника міського голови та секретаря міської ради, про обрання секретаря міської ради, а також про внесення змін до складу виконавчого комітету.

Щоб «розвіяти» чутки та домисли, офіційно повідомляємо, що відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження міського голови Володимира Кузьменка припинено достроково у зв’язку з його зверненням з особистою заявою до ради про складення повноважень за станом здоров’я. Одночасно заяви були подані і заступником голови Григорієм Малишем та секретарем ради Людмилою Клименко. Міська рада взяла їх до відома.

Таким чином, відповідно до чинного законодавства, рада мала обрати секретаря. За ініціативи 16 депутатів на цю посаду внесено кандидатуру депутата виборчого округу №4, начальника відділу економічного розвитку та фінансування виконавчого комітету міської ради Оксани Дядюнової. За результатами таємного голосування її кандидатура була підтримана 25 депутатами. 

ЧИТАТИ ДАЛІ Решетилівська міська рада відтепер має нового секретаря

Нарада щодо Проекту нового навчального закладу (07.02.2018)

Нарада щодо Проекту нового навчального закладу (07.02.2018)

Шановні громадяни, інформуємо, що в залі засідань міської ради 07.02.2018 року пройшла нарада щодо остаточного узгодження Проекту нового навчального закладу в Решетилівці.

Як було зазначено раніше, відповідно до плану розвитку громади, планується будівництво нового навчального закладу по вул.Грушевського, 33 в Решетилівці (замість нині існуючої «восьмирічки»).

З боку Решетилівської ОТГ на ній були присутні:

заступник міського голови Юрій Шинкарчук,

начальник відділу освіти, спорту, культури та туризму виконавчого комітету міської ради Ігор Король,

начальник відділу архітектури, містобудування, земельних ресурсів, надзвичайних ситуацій, охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету міської ради Олег Приходько.

На нараді були обговорені конкретні моменти Проекту, зокрема:

- щодо внутрішнього планування;

- зовнішніх конструктивних рішень будівлі;

- розміщення профільних класів та кружків за інтересами.

ЧИТАТИ ДАЛІ Нарада щодо Проекту нового навчального закладу (07.02.2018)

Учні дитячої школи мистецтв Решетилівської міської ради стали абсолютними переможцями обласного конкурсу

Учні дитячої школи мистецтв Решетилівської міської ради стали абсолютними переможцями обласного конкурсу

У січні 2018 року у м. Полтаві відбулися два конкурси серед учнів художніх відділень початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Гідно на них були представлені наші учні.

Вже традиційно у ІІІ відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу образотворчого мистецтва «Об’єднаймося ж, брати мої» активну участь приймали учні образотворчих класів Решетилівської ДШМ. Почесним третім місцем журі відзначена робота Ніки Шумейко «Вінок Кобзареві». За високий рівень виконання грамотами нагороджені Писаренко Вероніка та Ханчалян Діана (викладач – Боровенська Л.М.).

Та особливий успіх чекав на вихованок Зозулі О.В. в іншому обласному конкурсі, який також проводиться не вперше. Він має назву «Герої сьогодення очима дітей». Наші учні в минулі роки були його неодноразовими переможцями. Ось і цього року перше місце здобула Герасименко Яна. Для неї героєм є її батько.

Детальніше: Учні дитячої школи мистецтв Решетилівської міської ради стали абсолютними переможцями обласного...

Подкатегории

Дополнительная информация