(останні зміни - відповідно до рішення міської ради від 30.03.2018 № 240-4-VІІ

«Про внесення змін до рішення Решетилівської селищної ради сьомого скликання від 31.12.2016 «Про обрання складу постійних комісій селищної ради» » 

(четверта сесія сьомого скликання)


Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку, цін, приватизації та підприємницької діяльності:

                           Оренбургська Ольга Петрівна (голова комісії)

                           Романов Андрій Леонідович (секретар комісії)

                           Бабич Валентина Олександрівна (заступник голови комісії)

                           Криндач Юрій Володимирович

                           Івко Юрій Васильович

                           Васільєва Венера Хатипівна         

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, гласності, адміністративно-територіального устрою, зміцнення законності і правопорядку:

                            Яременко Валерій Степанович (голова комісії)

                            Трудненко Костянтин Вікторович

                            Срібний Юрій Леонідович (заступник голови комісії)

                            Мищенко Віталій Іванович

                            Клименко Людмила Вікторівна

                             Колесніченко Володимир Володимирович


Постійна комісія з питань земельних відносин, інфраструктури, транспорту, комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, екології, будівництва та перспективного планування:

                          Приходько Олег Всеволодович (голова комісії)

                          Тищенко Сергій Сергійович (заступник голови комісії)

                          Мовчан Григорій Михайлович

                          Вовк Анатолій Іванович

                          Кашуба Людмила Олексіївна (секретар комісії)

                          Оленець Леонід Андрійович

 

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, освіти, культури, фізичного виховання, охорони здоров’я та соціальної політики:

                           Друб Людмила Станіславівна (голова комісії)

                           Супрун Тамара Миколаївна

                           Спільна Ніла Петрівна

                           Черкун Юрій Євгенович (заступник голови комісії)

                           Остапчук Оксана Миколаївна (секретар комісії)

                           Платко Ірина Володимирівна

                           Оверченко Станіслав Леонідович

Дополнительная информация