Депутати Решетилівської міської ради сьомого скликання

 

№ округів

ПІБ депутата

Округ

1

Спільна Ніла Петрівна

Вулиці: Матросова, Лугова, Ремесляна, Коцюбинського, Весела, Старокиївська, 8, Покровська 2/5 по № 20

2

Бабич Валентина Олександрівна

 

Вулиці: Старокиївська № 7, 9 по 61, з № 10 по 68, Кооперативна

3

Оверченко Станіслав Леонідович

Вулиці 1 Травня, Озерянська, Київська, Франка,

Провулки: Гарячківський, 1 Травня

4

Дядюнова Оксана Анатоліївна

Вулиці: Старокиївська з № 63 89/1, з № 70 до 114/2, Гарячківська , 8 Березня, Піщана,

Провулки: Кооперативний, Старокиївський

5

Васільєва Венера Хатипівна

Вулиці: Мистецька

Провулок: Котляревського

6

Романов Андрій Леонідович

Вулиці: Покровська   21, 23, 25

Провулок: Заводський

7

Оренбургська Ольга Петрівна

Вулиці: Покровська  № 27 по № 51, з № 28 по № 52,Грушевського №3-27, №6-42,Шевченка 8-62,23-65, Шкільна

8

Супрун Тамара Миколаївна

Вулиці: Грушевського  з № 29 по № 59, з 44 по 58, Килимова, Веклича,Горького №28-81, Пивовара,

Провулки: Грушевського  , Садковий, Козацький, Козацький, Мічуріна, Н.Бабенко , П.Комуни

9

Криндач Юрій Володимирович

Вулиці: Покровська з № 71/1 по 81, , з № 60-68 ,Лермонтова, Сагайдачного,  Берегова, Шевченка з № 66/19-102,  № 67 -229

10

Приходько Олег Всеволодович

Вулиці:Покровська з № 55-69/2 , №54-58, Червонопартизанська

Провулок: В.Пустовара

11

Черкун Юрій Євгенович

Вулиці: Козацька № 41-79, №42-84, Огія, Миру,Сковороди,

 провулок: Вишневий

12

Друб Людмила Станіславівна

Вулиці: Горького №82-104, №81-127, Вишнева, Л.Убийвовк, Ватутіна, Олійника, О.Кошового

Провулки: Кошового, Ватутіна

13

Тищенко Сергій Сергійович

Вулиці: Садкова, Горького з №1-27, з №2-26, Щаслива, О.Загрудної

Провулки: Кобзарний, Горького

14

Трудненко Костянтин Вікторович

Вулиці: Джерельна , Калинова

Провулки: Калиновий, Джерельний

15

Срібний Юрій Леонідович

Вулиці: Підгірна, Волошкова, Українська , А.Павлова, Грушевського з № 63-121, №64-78, Козацька з №3-39, №2-40,

Провулки: Підгірний , Український  

16

Клименко Людмила Вікторівна

Вулиці:Полтавська з №1-73, з №2-74, Гагаріна,Пушкіна,Чкалова з №1-7, №2.

Провулок: Барвистий

17

Колесніченко Володимир Володимирович

Вулиці: Полтавська з №75-137, з №76-96А, Гоголя, Трояндова

Провулки: Полтавський ,Гоголя, Чкалова, с.Прокопівка

18

Остапчук Оксана Миколаївна

Вулиці:Базарна,Ентузіастів, Чкалова з №9-31, з№10-54, Соборна , Челюскіна

Провулки:Челюскіна, Соборний,Базарний

19

Оленець Леонід Андрійович

С. Хоружі, Шкурупіївка

20

Мовчан Григорій Михайлович

Вулиці: В.Тирнівська,Степова, с.Сені

21

Вовк Анатолій Іванович

Вулиці: Будівельна, Вереміївська, КурченкоН, Л.Українки, Молодіжна ,Н.Санжарська, Польова, Сонячна,Новоселівська ,40-річчя Перемоги, с.Ганжі

 

22

Яременко Валерій Степанович

С.Колотії

23

Кашуба Людмила Олексіївна

С.Білоконі

24

Ївко Юрій Васильович

С.Потічок

25

Платко Ірина Володимирівна

С.Пасічники

26

Мищенко Віталій Іванович

С.Миколївка, Нагірне


Дополнительная информация