Громадські слухання (протоколи)

Громадські слухання (протоколи)


В даному блоці меню розміщуються протоколи громадських слухань, які проводяться під егідою міської (селищної) ради та виконавчого комітету.

 

Такий блок меню зроблений відповідно до пропозицій користувачів сайту та небайдужих мешканців громади.


З власними побажаннями та пропозиціями щодо даного питання та покращення роботи і навігації по сайту

Решетилівської селищної ради можна звертатися за телефоном: (05363) 2-19-67 .

 

0. Питання щодо погодження тарифів на послуги, що надає ПП Решетилівський «Житлосервіс» на території Решетилівської міської ради з вивезення (перевезення) РПВ для населення, бюджетних установ та інших споживачів

(від 21.05.2018 року) - завантажити Пакет проектів документів із даного питання .0. Питання щодо затвердження ставок єдиного податку на 2019 рік  та 

встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної  ділянки на території Решетилівської міської ради на 2019 рік

(від 21.05.2018 року) - завантажити Пакет проектів документів із даного питання .


0. Питання щодо впровадження кільцевих маршрутів у громаді (від 04.05.2018 року) - завантажити Пакет проектів документів із даного питання .


0. Питання щодо затвердження Правил благоустрою населених пунктів на території Решетилівської міської територіальної громади (від 05.05.2018 року) - завантажити Проект рішення із даного питання .


0. Питання щодо затвердження Порядку розміщення та будівництва гаражів для легкових автомобілів у м.Решетилівка (від 05.05.2018 року) - завантажити Проект рішення із даного питання .2018 рік


1.

2.

3. Громадські слухання: 


Громадські слухання щодо проекту «Решетилівка – інноваційний тестовий простір», який подається Решетилівською міською радою на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2018 році (відбулися 25.09.2018) ---- переглянути розпорядження міського голови з даного питання ; переглянути анонс ; переглянути фотозвіт із засідання ; ознайомитися з Протоколом )


Громадські слухання щодо обговорення Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та подальшого обслуговування та утримання багатоквартирних будинків (відбулися 10.09.2018) ---- переглянути розпорядження міського голови з даного питання ; переглянути анонс ; переглянути фотозвіт із засідання ; ознайомитися з Протоколом )


Розгляд питання щодо створення Регіонального туристично-рекреаційного кластеру (відбулися 10.08.2018) ---- переглянути розпорядження міського голови з даного питання ; переглянути анонс ; переглянути фотозвіт із засідання ; ознайомитися з Протоколом ; кінцеве рішення сесії міської ради з даного питання )

 


2017 рік


1. Розгляд питання щодо встановлення меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Діллеру Роману Олександровичу на приміщенні Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника (відбулося 30.11.2017; переглянути анонс ; переглянути фотоматеріали ознайомитися з Протоколом ; переглянути рішення селищної ради з даного питання )


2. Розгляд проекту «Решетилівка – безпечне місто», який подається на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2017 році (відбулося 28.08.2017; переглянути анонс ; ознайомитися з Протоклом ; переглянути розпорядження селищного голови з даного питання )


3. Розгляд Проекту генерального плану смт. Решетилівка на території Решетилівської селищної ради Решетилівського району Полтавської області (1), Плану зонування території смт. Решетилівка Полтавської області (2) та Комплексної Програми поводження з твердими побутовими відходами в Полтавській області на 2017-2021 рр. (3) (відбулося 02.08.2017; переглянути анонс ; ознайомитися з Протоклом ; переглянути розпорядження селищного голови з даного питання )

Дополнительная информация