Громадські слухання (протоколи)

Громадські слухання (протоколи)


В даному блоці меню розміщуються протоколи громадських слухань, які проводяться під егідою селищної ради та виконавчого комітету.

 

Такий блок меню зроблений відповідно до пропозицій користувачів сайту та небайдужих мешканців громади.


З власними побажаннями та пропозиціями щодо даного питання та покращення роботи і навігації по сайту

Решетилівської селищної ради можна звертатися за телефоном: (05363) 2-19-67 .


1. Розгляд питання щодо встановлення меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Діллеру Роману Олександровичу на приміщенні Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника (відбулося 30.11.2017; переглянути анонс ; переглянути фотоматеріали ознайомитися з Протоколом ; переглянути рішення селищної ради з даного питання )


2. Розгляд проекту «Решетилівка – безпечне місто», який подається на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2017 році (відбулося 28.08.2017; переглянути анонс ; ознайомитися з Протоклом ; переглянути розпорядження селищного голови з даного питання )


3. Розгляд Проекту генерального плану смт. Решетилівка на території Решетилівської селищної ради Решетилівського району Полтавської області (1), Плану зонування території смт. Решетилівка Полтавської області (2) та Комплексної Програми поводження з твердими побутовими відходами в Полтавській області на 2017-2021 рр. (3) (відбулося 02.08.2017; переглянути анонс ; ознайомитися з Протоклом ; переглянути розпорядження селищного голови з даного питання )

Дополнительная информация