Міжнародний день інвалідів


Міжнародний день інвалідів

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, це є нагадуванням про обов’язок кожного виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. У концертній залі ЦКД”Оберіг” за сприяння Решетилівської міської ради відбулась традиційна зустріч дітей та дорослих, які вміють любити та співчувати, проявляти людяність та турботу про ближнього. .......

 

Працівники Будинку дитячої та юнацької творчості підготували конкурсно-розважальну програму. З творчими номерами виступили народний вокальний колектив “Валентина”, який подарував присутнім чудові та щирі пісні, вихованці театрального гуртка “Диво діти” розвеселили глядачів гуморесками П. Глазового, а танцювальний колектив “Золотий прайд” ЦКД “Оберіг” підкорив своїми запальними виступами.

Діти активно брали участь у конкурсах, веселих іграх та розвагах, співали, танцювали, щиро раділи і на деякий час забули про повсякденні справи, поринули у світ радості безхмарного та безтурботного дитинства.

По завершенню працівники міськвиконкому вручили малечі смачні подарунки від секретаря міської ради О. А. Дядюнової.

 

 


Дополнительная информация