ЗИМОВЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ !!!!

Ваші діти можуть безкоштовно оздоровитися у «Дитячому таборі відпочинку «Сонячний» Оздоровчого комплексу «Нафтохімік» УСС ПАТ «Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія «Укртатнафта», адреса: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Омельник. Направляються діти з 11 до 17 років (включно).

№ зміни

Терміни

проведення зміни

Дата заїзду дітей

Дата виїзду дітей

1

23.12.2018 – 12.01.2019

23.12.2018

13.01.2019

 

 

 

Термін перебування дитини в дитячому закладі – 21 день

Повна вартість путівки (для дітей від 11 до 17 років включно) - 8400,00

 

Бюджетна доплата

Перелік пільгових категорій дітей, яким надаються путівки відповідно до обласної Програми оздоровлення та відпочинку

Батьківська доплата

з 100% оплатою путівки з обласного бюджету

Путівки для:

 • дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

 • дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій;

 • дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції;

 • дітей, один із батьків яких загинув під час акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

 • дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення;

 • дітей, взятих на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;

 • дітей із багатодітних сімей;

 • дітей з малозабезпечених сімей;

 • дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків;

 • дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

 • дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи.

0,00 грн.

 

Організація проїзду дітей до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку і у зворотному напрямку проводиться організовано групами, або забезпечується безпосередньо батьками дитини (опікунами, піклувальниками, іншими законними представниками).

 

У разі заїзду дітей до дитячого закладу організовано групами, збір дітей здійснюється в день заїзду за адресами:

- площа адміністративної будівлі вул. Зигіна, 1, м. Полтава, збір з 06.30 до 07.00 год. ранку;

- площа біля залізничного вокзалу м. Кременчук, вул. Першотравнева, 52, збір з 08.30 до 09.00 год. ранку.

Проїзд дітей організованою групою з міста Полтави та міста Кременчук забезпечується за рахунок дитячого закладу (за умови своєчасно поданої інформації про включення дитини до складу групи).

 

У разі заїзду дітей до дитячого закладу в індивідуальному порядку, прийом здійснюється безпосередньов дитячому закладі за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Омельник, пров. Сонячний, 11, позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дитячий табір відпочинку «Сонячний» Оздоровчого комплексу «Нафтохімік» УСС ПАТ «ТФПНК «Укртатнафта».

Перед відправленням діти, яким надаються путівки, повинні пройти медичний огляд у встановленому законодавством порядку та отримати медичну довідку встановленого зразка, а саме:

 • Санаторно-курортна картка (форма 076/о) видана за місцем проживання або реєстрації, з обов’язковою відміткою педіатра (іншого лікаря) про наявність/відсутність алергій у дитини (харчових, медикаментозних, контактних тощо);

 • Ксерокопія довідки про щеплення (з мокрою печаткою);

 • Довідка просанепідемоточення або відмітка у санаторно-курортній карті (не пізніше ніж за 3 дні до дня направлення);

 • Для відвідування басейну:Аналіз кала на гельмінтоз (для всіх) та заключення гінеколога про зовнішній огляд (для дівчат);

 • Відмітка з печаткою в санаторно-курортнійкартці лікаря-дерматолога (чісотка, педикульоз, шкірні висипи тощо).

Батьки дитини (опікуни, піклувальники, інші законні представники) дають письмову згоду на використання персональних даних дитини та проведення в дитячому закладі області та за її межами необхідних діагностичних та лікувальних процедур у разі захворювання дитини. Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у дитячому будинку сімейного типу або в прийомній сім'ї, таку згоду дають батьки-вихователі чи прийомні батьки. Якщо дитина перебуває на повному державному утриманні, таку згоду дає керівник закладу, у якому виховується дитина, і засвідчує свій підпис печаткою закладу.

Діти, які направляються до дитячого закладу, повинні мати із собою:

- Копію свідоцтва про народження дитини;

Медичну довідку (санаторно-курортну картку з вищезазначеними додатками);

- Письмову згоду на проведення в дитячому закладі та за його межами необхідних діагностичних та лікувальних процедур у разі захворювання дитини;

На оздоровлення направляються діти пільгових категорій, які зареєстровані або фактично проживають на території Решетилівської міської ради.

Звертатись у міську раду ІІ поверх, відділ сім’ї, соціального захисту та охорони здоров’я або за телефоном 21778, 0950858781,0969920410. 

Дополнительная информация