Пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії сьомого скликання Решетилівської міської ради

9 листопада, під головуванням секретаря міської ради Дядюнової О. А. відбулося пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії сьомого скликання Решетилівської міської ради.  В роботі сесії взяли участь 20 депутатів із 26.

Розглянуто 34 питання порядку денного. Зокрема, заслухано звіт начальника відділу ЖКГ, транспорту, зв’язку та з питань охорони праці Тищенка С.С. про виконання міської програми ”Питна вода”. Внесено зміни до програм: реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2016-2020рр. та програми фінансової підтримки комунальних підприємств міської ради 2018-2020 рр.

Про виконання бюджету об’єднаної міської територіальної громади за 9 місяців та про зміни до показників бюджету об’єднаної міської територіальної громади на 2018 рік, про передачу міжбюджетних трансферів на поточний ремонт та експлуатацію доріг загального користування місцевого значення, інформувала Інна Сивинська – начальник фінансового відділу.

 

У ході засідання депутати заслухали інформацію начальника відділу сім’ї, соціального захисту та охорони здоров’я Малиш Т.А. про виконання Програми “Соціальний захист населення Решетилівської міської ради на 2016-2020рр.”та затвердили Комплексну програму соціального захисту населення Решетилівської міської ради на 2019-2023рр.

Одноголосно депутати затвердили Положення про надання платних послуг та їх переліку, що надаються Центром культури та дозвілля “Оберіг” та Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти міської ради.

Розглянуто блок земельних питань.


Дополнительная информация