Нарада з директорами навчальних закладів ОТГ стосовно початку опалювального сезону 2018-2019 років

Нарада з директорами навчальних закладів ОТГ стосовно початку опалювального сезону 2018-2019 років

04 жовтня 2018 року в залі засідань Решетилівської міської ради було під головуванням заступника міського голови Шинкарчука Ю.С. проведена нарада з директорами навчальних закладів Решетилівської міської об’єднаної територіальної громади стосовно початку опалювального сезону 2018-2019 років.

Директори навчальних закладів проінформували про готовність навчальних закладів до початку опалювального сезону. Заступником міського голови було озвучено, що на першому плані — забезпечення комфорту дітей та здійснення якісного виховного та навчального процесу. Крім того залишається важливим питання щодо відповідальності керівників за використання енергоносіїв та закріплення в навчальних закладах відповідального за ведення обліку спожитого газу, так як вартість газу зростає і виникає необхідність у щоденному моніторингу витрати газу.

Директори навчальних закладів разом із заступником міського голови, в.о. начальника відділу освіти, спорту, культури та туризму, начальником відділу житлово-комунального господарства, зв’язку та з питань охорони праці було запропоновано розпочати опалювальний сезон 2018-2019 років з 05 жовтня 2018 року в позашкільних закладах і закладах освіти.

Рішення щодо початку опалювального сезону 2018-2019 років буде винесене на позачергове засідання виконавчого комітету  Решетилівської міської ради 05 жовтня 2018 року.

Дополнительная информация