Проведено громадські слухання щодо обговорення Проекту «Решетилівка – інноваційний тестовий простір»

Проведено громадські слухання щодо обговорення Проекту «Решетилівка – інноваційний тестовий простір»

25 вересня 2018 року в залі засідань Решетилівської міської ради в кінці робочого дня відбулися громадські слухання щодо обговорення Проекту «Решетилівка – інноваційний тестовий простір».

Даний Проект подається Решетилівською міською радою на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2018 році. Відповідне рішення по даному Проекту було прийняте радою на дев’ятій позачерговій сесії сьомого скликання від 14.08.2018 за № 351-9-VII.

Відповідне розпорядження про ініціювання громадських слухань було прийняте заступником міського голови Юрієм Шинкарчуком 27 серпня 2018 року за № 263 (зміни внесені розпорядженням від 29 серпня 2018 року за № 264).

Про дані слухання було інформовано в районній газеті «Решетилівський вісник», сайті міської ради та через ФейсБук, запрошувалися представники громадськості.

На зібранні були присутніми представники депутатського корпусу міськради, працівники виконкому ради, посадові особи Решетилівської райради та небайдужі мешканці громади.

 

З вступним словом до присутніх звернувся начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій виконавчого комітету міської ради Романов Андрій, який детально поінформував про суть зібрання, його наслідки та ведення протокольної частини.

Присутніми було обрано головою засідання Андрія Романова, а секретарем – Надію Кулик – заступника начальника відділу організаційно-інформаційної роботи, документообігу та управління персоналом виконавчого комітету міської ради.

Більше години присутні обговорювали Проект: концепцію, складові блоки («Смарт-школа», «Ядро розумного міста», «Інтелектуальне освітлення» та «Система передачі даних»), характеристики, методи реалізації задуманого. Дискусія пройшла плідною та в конструктивному руслі. Колишній працівник виконавчого комітету ради, який займався питаннями ІТ-сфери, Віталій Сухоставцев, детально відповідав на поставлені питання та наочно демонстрував модулі, які будуть використані при реалізації Проекту.

За наслідками обговорення було прийнято одноголосно рішення про підтримку Проекту. Присутні наголосили, що ОТГ має розвиватися, і саме такі проекти мають бути локомотивом подальшого розвитку в сфері життєдіяльності громади.

Міська рада та виконавчий комітет ради просить мешканців бути більш активними в даному плані та відвідувати громадські слухання, які будуть ініціюватися згодом.

 

Дополнительная информация