Встановлено бесідки на центральній зоні відпочинку

Встановлено бесідки на центральній зоні відпочинку

Як було повідомлено в попередньому дописі, робота активістів щодо облагородження місць масового відпочинку мешканців ОТГ буде відзначена різного роду бонусами та елементами благоустрою.

Під керівництвом міської влади активно облаштовуються зони відпочинку.

Так от, на центральній зоні відпочинку (біля центрального стадіону за підвісним містком) встановлено 2 бесідки для відпочивальників.

Загалом же з початку купального сезону за кошти міського бюджету було встановлено вісім бесідок/альтанок, які розміщені на місцях водного відпочинку для мешканців по всій громаді: чотири – в Решетилівці, чотири – в Пасічниках.

Керівництво громади приємно вражене небайдужістю та активною позицією громадян, які заповзято працювали при наведенні порядку та опорядженні зони відпочинку «центрального пляжу».

Просимо громадян, які відпочиватимуть, бережно відноситися до майна та довкілля, поважати себе, громаду та інших громадян. Адже навіть найкраща бесідка/альтанка може бути знівельована під час відпочинку поведінкою, яка не підпадає під загальні критерії етичної поведінки в соціумі.

 

 

 

Дополнительная информация