Повідомлення про намір здійснення зміни тарифів на послуги з перевезення твердих побутових відходів в м. Решетилівка , що надаються ПП Решетилівський «Житлосервіс»

Повідомлення про намір здійснення зміни тарифів на послуги з перевезення  твердих  побутових відходів в м. Решетилівка , що надаються ПП Решетилівський «Житлосервіс»

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 ПП Решетилівський «Житлосервіс» пропонує на розгляд обґрунтування причини зміни тарифу на послуги з перевезення твердих   побутових відходів в м. Решетилівка, що надаються населенню , бюджетним установам та іншим споживачам .

Метою розробки та впровадження підвищення тарифу є приведення діяльності ПП Решетилівський «Житлосервіс» , яке надає  послуги з перевезення  твердих  побутових відходів , до економічно обґрунтованого рівня.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації даного повідомлення за адресою: 38400, Полтавська обл., м. Решетилівка вул. Старокиївська 18.

Тел. (05363) 2-17-70. ...

 

Обгрунтування необхідності встановлення тарифів на послуги з перевезення   твердих побутових відходів в м. Решетилівка , що надаються ПП Решетилівський «Житлосервіс»

Послуги підприємства реалізується по  трьом категоріям споживачів . Планова періодичність надання послуги – згідно  графіка підприємства.

Діючий тариф на послуги з перевезення  побутових відходів був встановлений рішенням сесії Решетилівської селищної ради від 06 серпня  2015 року .

Рішенням Решетилівської селищної ради було встановлено тарифи на послуги з перевезення твердих побутових відходів

 

1. Населенню – 49,61 грн. за м.куб.

2. Бюджетним організаціям-50,07 грн. за м.куб.

3. Іншим споживачам-54,67  за м. куб.

 

За період , що минув від затвердження тарифу  у значній мірі зросла вартість паливно-мастильних матеріалів , так у діючому тарифі  витрати на паливно-мастильні матеріали , зокрема паливо було заплановано на рівні 15,00 грн./літр. На даний час вартість палива від постачальників становить 26,00 грн./літр. Таким чином основні витрати підприємства на перевезення  твердих  побутових  відходів в частині витрат на паливно- мастильні матеріали значно зросли,  що в наслідку спричинило виникнення заборгованості ПП Решетилівський «Житлосервіс» перед постачальниками,  зокрема відповідно до Закону України « Про оплату праці», на підприємстві проведено підвищення розміру мінімальної заробітної плати , що в свою чергу спричинило підвищення розміру відрахувань підприємства до фондів соціального страхування та пенсійного фонду. Підприємство зобов’язане в своїй діяльності врахувати те, що акти прийняті Верховною радою України , Кабінетом Міністрів України є вищими нормативними документами , що обов’язкові до виконання усіма підприємствами , організаціями , установами України і не потребують додаткового погодження  підпорядкованими органами , в діючий тариф закладена  мінімальна заробітна плат в сумі-1218,00 грн., а  на даний час  мінімальна заробітна плата зросла до 3723 грн.

Отже, подальше застосування діючих тарифів не відповідає  фактичним витратам підприємства , що призвело до виникнення збитків .

Враховуючи вищевикладене , виникла об’єктивна необхідність зміни тарифу на послуги з перевезення твердих  побутових відходів  . Розрахунок тарифів виконано відповідно до порядку формування тарифів з перевезення  твердих побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року №1010.

 

Розрахунок  тарифу на послуги  з перевезення твердих побутових відходів

 

Тариф для населення,грн./м3

Тариф для бюджетних установ,грн./м3

Тариф для інших споживачів,грн.м3

Собівартість планових витрат на послуги з перевезення ТПВ

57,35

57,35

57,35

Сума рентабельності

5,16

5,73

8,60

Податок на прибуток

3,12

3,15

3,29

Всього перевезення

 ТПВ

 

 

 

 

65,63

 

 

 

66,23

 

 

69,24

           

 

 

 

 

Директор ПП

Решетилівський

«Житлосервіс»                                                                       Н.В. Дем’янець

Дополнительная информация