Прийом делегації з Луганської області області (15.08.2018)

Прийом делегації з Луганської області області

15 серпня Решетилівську ОТГ відвідала делегація працівників органів місцевого самоврядування з Луганської області в рамках програми стаді-туру на Полтавщину «Територія успіхів».

Захід був організований Полтавським відокремленим підрозділом «Центру розвитку місцевого самоврядування» (директор установи – Ірина Балибіна; куратор групи – Вадим Штефан – радник з питань регіонального розвитку).

Метою візиту став обмін позитивним досвідом у діяльності ОТГ та реалізації проектів та програм Решетилівської міської ОТГ. Конкретним практичним аспектом візиту були питання міжмуніципального співробітництва.

Луганські колеги цікавилися питаннями щодо практичної діяльності ОТГ, мали змогу порівняти свою роботу з аналогічною в Решетилівці. ...

 

Про діяльність ОТГ та питання, які вузько цікавили колег, вели мову: заступник міського голови Юрій Шинкарчук, начальник відділу організаційної, інформаційної та інвестиційної роботи міськвиконкому Андрій Романов, начальник відділу інфраструктури, ЖКГ, побутового і торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку та управління комунальним майном міськвиконкому Сергій Тищенко.

У зв’язку із проведенням сесії Решетилівської районної ради в залі засідань міськради, делегація спочатку поспілкувалася із директором комунальної установи «Решетилівський трудовий архів», а потім – перейшли до зали засідань райради.

В рамках зустрічі гості відвідали об’єкти інфраструктури та життєдіяльності громади (водозабір «Хаблова балка», очисні споруди Решетилівського КП «Водоканал» та станцію підйому води поблизу Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника), ОСББ та житловий фонд, Решетилівський художній ліцей.

Варто зазначити, що Решетилівка вже не один раз приймала аналогічні групи з Полтавщини, Тернопільщини, Кіровоградщини, Луганщини, Донеччини, Харківщини та Сумщини. Ми є відкритою громадою для обміну досвідом.

Дополнительная информация