Проведено громадські слухання з питання розвитку туризму

Проведено громадські слухання з питання розвитку туризму

10 серпня 2018 року в залі засідань Решетилівської міської ради в кінці робочого дня відбулися громадські слухання щодо створення регіонального туристично-рекреаційного кластеру.

Присутніми було обрано головою засідання Романова Андрія – начальника відділу організаційної, інформаційної та інвестиційної роботи виконавчого комітету міськради, а секретарем – Кордубана Максима – спеціаліста І категорії відділу освіти, спорту, культури та туризму виконавчого комітету міськради.

Питання щодо створення Кластеру та участі у даному проекті Решетилівської міськради обговорювалося протягом 1,5 години у конструктивній розмові усіма присутніми на зібранні (17 чоловік). Були вказані побажання та напрямки подальшої роботи, головні негативні тенденції з даного питання, які притаманні галузі.

 

Так, якщо рада прийме дане рішення на сесії, то створиться екстериторіальне об’єднання для 12 учасників із 4 суміжних районів. Мета створення Кластеру – покращення туристичної ситуації на територіях учасників.

За наслідками голосування присутніх, було вирішено Проект «Туристичний кластер як рушій соціально-економічного розвитку Кобеляцького, Козельщинського, Новосанжарського та Решетилівського районів Полтавської області» схвалити та, відповідно, розглянути на 9-й позачерговій сесії міськради, яка відбудеться 14.08.2018 року.

П.С. Сесією міської ради було прийнято рішення з даного питання.

Дополнительная информация