Окремі питання благоустрою території

Окремі питання благоустрою території

В зв’язку з інтенсивним ростом трави, карантинних бур’янів, складування будматеріалів, сміття, гілля на обочинах наших доріг інспекторами міськради була пророблена відповідна робота.

Так за 7 місяців 2018 року за порушення правил благоустрою території міськради керівникам організацій, приватним підприємцям, фізичним особам (власникам приватних домоволодінь), за складання на обочинах доріг сміття, гілля, будматеріалів (пісок, щебінь, гранвідсів тощо) виписано 35 приписів. Також виписано 39 приписів за обкошування біля об’єктів господарювання, приватних домоволодінь на прилеглій до них території трави, карантинних бур’янів, вирубка кущів тощо.

Усі приписи як юридичними, так і фізичними особами виконані в указані терміни, адже за порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів винуватці притягуються до адміністративної відповідальності ст.152 КУпАП передбачає штраф від 340 до 1800 грн.

Міська рада звертається до громадян з проханням не порушувати правил благоустрою, своєчасно обкошувати траву, карантинні бур’яни біля своїх об’єктів господарювання, особливо під час їхнього інтенсивного росту, не загромаджувати обочини доріг будматеріалами тощо.

Благоустрій міста у наших руках! Якщо за справу візьмемося спільно, то у нас усе вийде.


Дополнительная информация