Поточна робота в сфері соціального захисту населення (13.08.2018)

Поточна робота в сфері соціального захисту населення (13.08.2018)

Відділом сім’ї, молоді та соціального захисту населення виконавчого комітету Решетилівської міської ради за період з 01.08.2018 року по 10.08.2018 року оформлено 9 осіб на громадські роботи направлених з Центру зайнятості з оформленням відповідних документів, надано  8 консультацій стосовно надання матеріально грошової допомоги на лікування (учасників АТО, тяжкохворих дітей, громадян з онкологічними захворюваннями, громадян після стаціонарного лікування, на поховання осіб не пенсійного віку). Оформлено 19 особам матеріально-грошову допомогу на лікування.

Направлено на оздоровлення 8 дітей пільгової категорії до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Енергетик”, с. Потоки, Кременчуцького району за рахунок 100% коштів місцевого бюджету. По частковій оплаті вартості путівки направлено на оздоровлення 6 дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області,  віком з 7 до 17 років (з початку року оздоровлено 49 дітей). Відповідно до обласної Програми оздоровлення та відпочинку на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням першого засідання двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради від 30 квітня 2015 року (зі змінами), за рахунок коштів обласного бюджету, направлено на оздоровлення 5 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Відділом обстежено 6 сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, надано рекомендації для виходу із кризових ситуацій та поліпшення умов  проживання  дітей.


Дополнительная информация