При Потічанському НВК стартував дитячий пришкільний мовний табір GoCamp

При Потічанському НВК стартував дитячий пришкільний мовний табір GoCamp 

З 31 липня на базі Потічанського навчально-виховного комплексу стартував дитячий пришкільний мовний табір GoCamp. Мета табору поглиблене вивчення та популяризація німецької мови. Приємним сюрпризом  для дітей став приїзд волонтерки з німецького міста Трір - Лари. Дівчина приїхала до України допомогти школярам опанувати німецьку мову, ознайомити дітей з історією та культурою своєї країни.

У вівторок 7 серпня на шкільному подвірʼї Потічанського НВК пройшов шкільний ярмарок, на який свої творчі доробки підготували вихованці закладу та разом зі своїми батьками приготували різних смаколиків. Захід не обмежився проведенням лише самого ярмарку, тут був концерт, міні-футбольний турнір  та майстер-класи. З майстер-класами ярмарок відвідали викладачі Решетилівського художнього професійного ліцею та Решетилівського професійного аграрного ліцею.

На ярмарок завітали і секретар міської ради Оксана Дядюнова, в.о. старости сіл: Потічок, Пасічники, Миколаївка, Нагірне Вадим Гайдар та  завідувач сектора культури та туризму РДА Світлана Гудзь. ...

 

Ярмарок було влаштовано для збору коштів для поїздки школярів  на екскурсію до міста Полтава.

Пришкільний мовний табір ще триває, далі на дітей чекає цікава та дуже насичена програма: велопробіг, зайняття на скеледромі, уроки із спортивного орієнтування, екскурсія до міста Харків, розважальні програми та багато іншого.

Дополнительная информация