Решетилівська міська рада відтепер має нового секретаря

Решетилівська міська рада відтепер має нового секретаря

08 лютого 2018 року під головуванням Людмили Клименко відбулося пленарне засідання 3 позачергової сесії Решетилівської міської ради VII скликання. Участь у її роботі взяли голова районної ради Сергій Колотій та голова районної державної адміністрації Роман Перепелиця.

До порядку денного пленарного засідання було внесено питання про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність, щодо звільнення міського голови, заступника міського голови та секретаря міської ради, про обрання секретаря міської ради, а також про внесення змін до складу виконавчого комітету.

Щоб «розвіяти» чутки та домисли, офіційно повідомляємо, що відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження міського голови Володимира Кузьменка припинено достроково у зв’язку з його зверненням з особистою заявою до ради про складення повноважень за станом здоров’я. Одночасно заяви були подані і заступником голови Григорієм Малишем та секретарем ради Людмилою Клименко. Міська рада взяла їх до відома.

Таким чином, відповідно до чинного законодавства, рада мала обрати секретаря. За ініціативи 16 депутатів на цю посаду внесено кандидатуру депутата виборчого округу №4, начальника відділу економічного розвитку та фінансування виконавчого комітету міської ради Оксани Дядюнової. За результатами таємного голосування її кандидатура була підтримана 25 депутатами. 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у разі звільнення з посади  міського голови у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень ці повноваження здійснює секретар відповідної ради. Таким чином, до проведення позачергових виборів повноваження міського голови здійснюватиме Оксана Дядюнова.

Депутатський корпус та очільники району побажали плідної роботи новообраному секретареві. Присутні подякували звільненим голові, заступнику та секретареві ради за значний внесок у розвиток громади та нелегку працю протягом тривалого часу перебування на посадах.

Також депутати внесли зміни до складу виконавчого комітету ради. Таким чином, до його складу входять: Оксана Дядюнова, секретар міської ради, Олександр Тринчук,  секретар виконавчого комітету міської ради, Юрій Шинкарчук, заступник міського голови, Валентина Бондарець, головний бухгалтер виконавчого комітету міської ради та Вадим Гайдар, виконуючий обов’язки старости сіл Потічок, Пасічники, Миколаївка і Нагірне.

 

Довідково: Оксана Анатоліївна Дядюнова, народилася 22 липня 1984 року в м.Єнакієве, закінчила Донбаський державний технічний університет за спеціальністю «Фінанси».  З 2015 року проживає в Решетилівці. Працювала бухгалтером управління освіти Алчевської міської ради, начальником відділу економічного розвитку та фінансування виконавчого комітету Решетилівської міської ради. Заміжня, має двох неповнолітніх дітей.

 

 

Хронологія сесії на світлинах

Зачитується порядок денний

 

Заступник міського голови Шинкарчук Ю.С. доповідає по "земельному" питанню

 

Виступ депутата міської ради Колесніченка В.В.

 

Президія: Спільна Н.П., Клименко Л.В., Бабич В.О., Оверченко С.Л.

 

Виступ депутата міської ради Оренбургської О.П.

 

Депутат міської ради Спільна Н.П. озвучує заяву групи депутатів щодо кандидатури на нового секретаря міської ради

 

Голова лічильної комісії з виборів секретаря ради Яременко В.С. озвучує протоколи лічильної комісії

 

Виступ депутата міської ради Колесніченка В.В.; Дядюнова О.А. - зайняла місце в президії

 

Нова президія

 

Виступ секретаря виконавчого комітету міської ради Тринчука О.А.

 

Виступ голови Решетилівської райдержадміністрації Перепелиці Р.М.

 

Виступ голови Решетилівської районної ради Колотія С.В.

 

Дополнительная информация