Нарада щодо Проекту нового навчального закладу (07.02.2018)

Нарада щодо Проекту нового навчального закладу (07.02.2018)

Шановні громадяни, інформуємо, що в залі засідань міської ради 07.02.2018 року пройшла нарада щодо остаточного узгодження Проекту нового навчального закладу в Решетилівці.

Як було зазначено раніше, відповідно до плану розвитку громади, планується будівництво нового навчального закладу по вул.Грушевського, 33 в Решетилівці (замість нині існуючої «восьмирічки»).

З боку Решетилівської ОТГ на ній були присутні:

заступник міського голови Юрій Шинкарчук,

начальник відділу освіти, спорту, культури та туризму виконавчого комітету міської ради Ігор Король,

начальник відділу архітектури, містобудування, земельних ресурсів, надзвичайних ситуацій, охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету міської ради Олег Приходько.

На нараді були обговорені конкретні моменти Проекту, зокрема:

- щодо внутрішнього планування;

- зовнішніх конструктивних рішень будівлі;

- розміщення профільних класів та кружків за інтересами.

 

Раніше було інформовано, що на 1 сесії міської ради 7 скликання, яка відбулася 12 січня 2018 року, була презентація концепції Проекту та проведених напрацювань проектантами.

Остаточний варіант Проекту буде наприкінці березня 2018 року.

Також було обговорено необхідність проведення реконструкції Решетилівського НВК «Школа І ступеня-дитячий садок» у зв’язку із потребою влаштування (тимчасово) учнів на час будівництва нового закладу освіти.

Крім того, були визначені внутрішні об’єми робіт по інших об’єктах – Колотіївському СБК та Решетилівському міському клубу №1 («Фрунзівський БК»).

Дополнительная информация