Учні дитячої школи мистецтв Решетилівської міської ради стали абсолютними переможцями обласного конкурсу

Учні дитячої школи мистецтв Решетилівської міської ради стали абсолютними переможцями обласного конкурсу

У січні 2018 року у м. Полтаві відбулися два конкурси серед учнів художніх відділень початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Гідно на них були представлені наші учні.

Вже традиційно у ІІІ відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу образотворчого мистецтва «Об’єднаймося ж, брати мої» активну участь приймали учні образотворчих класів Решетилівської ДШМ. Почесним третім місцем журі відзначена робота Ніки Шумейко «Вінок Кобзареві». За високий рівень виконання грамотами нагороджені Писаренко Вероніка та Ханчалян Діана (викладач – Боровенська Л.М.).

Та особливий успіх чекав на вихованок Зозулі О.В. в іншому обласному конкурсі, який також проводиться не вперше. Він має назву «Герої сьогодення очима дітей». Наші учні в минулі роки були його неодноразовими переможцями. Ось і цього року перше місце здобула Герасименко Яна. Для неї героєм є її батько.

А ось володаркою Гран-прі цього конкурсу стала учениця 2 класу Снитка Еліна. Її робота називалася «Аміна Окуєва. Життя після життя». На її написання дівчинку надихнули нещодавні події, які мали на неї великий вплив. Оригінальне вирішення теми справило на журі велике враження.

Попереду у наших учнів багато конкурсів, квітневий творчий звіт – виставка «Чарівна палітра», до яких вони старанно готуються, щоб прославити своє рідне місто.

                                                                                                                              Т. Коваленко

Дополнительная информация