Участь в конкурсі «Яскраві діти України» (частина 2)

Участь в конкурсі «Яскраві діти України» (частина 2)

12 січня вихованка народного вокального колективу «Валентина» БДЮТ Стешенко Юлія (керівник Ілієва Леся) на районному етапі конкурсу «Яскраві діти України», що проходив в рамках міжнародного фестивалю «Sanremo junior», виборола честь представляти Решетилівку на обласному відборі у місті Полтава із піснею «І feel good».

Усі 32 учасники від районів Полтавської області отримали змогу виконати свої пісні у супроводі живого гурту «Bright band» 27-го січня у Полтавському міському будинку культури та позмагатися за єдине місце представника від Полтавської області на Всеукраїнському творчому конкурсі.

Під час проведення репетицій 24-го та 26-го січня діти мали змогу відвідати Полтавське музичне училище ім. М.В.Лисенка та поспілкуватися із заслуженою артисткою України Ріммою Шаповаловою, а також із народним артистом України Тарасом Петриненком. На згадку про конкурс усі учасники отримали в подарунок іменні футболки та яскравий буклет із фотографіями представників районів та всіх, хто допоміг в організації цього чудового свята.

Виступ конкурсантів оцінювало почесне журі: народний артист України Тарас Петриненко, народний артист України Юрій Рибчинський, народна артистка України Ніна Матвієнко, співачка Віра Кекелія та композитор і музичний продюсер Руслан Квінта.

 

Щиро вдячні всім організаторам цього чудового свята: прекрасному режисеру Ларисі Левановій, неймовірному живому гурту «Bright band» та його керівникові Івану Лопухову, вокальним тренерам, гостям та журі цього свята. Окрему подяку хочеться передати групі підтримки нашого району: батькам та керівникам. Саме завдяки вам виступ Юлії був такий запальний та яскравий.

Виступ можна переглянути за посиланням https://www.facebook.com/brightchildrenua/videos/397549707336985/  (53:54).

 

 

Дополнительная информация