В громаді започатковано дистанційне управління енергоресурсами

В громаді започатковано дистанційне управління енергоресурсами

Шановні мешканці громади та небайдужі громадяни, інформуємо, що місяць тому, в грудні 2017 року, IT-спеціалістом ОТГ був успішно закладений фундамент в майбутню систему щоденного моніторингу та дистанційного управління енергоресурсами.

Вже зараз є можливість в двох освітніх установах ОТГ в режимі онлайн, використовуючи технологію IoT (англійською мовою – Internet of Things), бачити там температурний режим і коригувати його відповідно до потреб чи маркерних показників, що вже в цьому опалювальному сезоні дасть значний економічний ефект.

Аналогічно до постулату «гроші мають ходити за бенефіціаром», буде запроваджено «енергоресурси мають працювати на кожного працівника (відвідувача)»; звичного і байдужого опалення повітря чи поповнення статків обласних монополій за рахунок міського бюджету вже не буде.

Ознайомитися із концепцією «Інтернет речей» можна в мережі – https://uk.wikipedia.org/wiki/Інтернет_речей .

Із даною концепцією енергоощадності було ознайомлено директорів освітніх закладів ОТГ на відповідній нараді, яка відбулася 28.12.2017 року (посилання на новину на сайті ОТГ – ТУТ ).

Керівництво громади покладає великі надії на впровадження та розвиток даної системи на об’єктах соціальної інфраструктури, які мають найбільшу питому вагу у структурі витрат на енергоресурси. Зекономлені кошти будуть направлені на показові проекти розвитку громади.

Дополнительная информация