Виконувач обов’язків старости сіл прозвітувався про свою роботу в 2017 році

 

Виконувач обов’язків старости сіл прозвітувався про свою роботу в 2017 році

В приміщенні старостату села Потічок (адмінбудівля колишньої Потічанської сільської ради), яке разом із селами Миколаївка, Нагірне та Пасічники увійшли до Решетилівської міської ради, 18 січня 2018 року відбулися загальні збори громади.

На даних зборах було заслухано звіт виконуючого обов’язки старости – Гайдара Вадима Миколайовича – про соціально-економічний розвиток територіальної громади за 2017 рік.

Показово, що були присутні жителі усіх чотирьох сіл, а також депутати від населених пунктів. В.о. старости детально розповів про виконання покладених на нього обов’язків. В основному, робота велась за такими напрямками: благоустрій сіл, забезпечення населення питною водою, надання посильної допомоги ФАПу, впорядкування кладовищ, надання соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам та послуг щодо оформлення субсидій, допомога школі, продовження спортивного життя на селі.

В.о. старости звернув увагу на те, що вдалося досягти спільної конкретної роботи міської ради та її виконавчого комітету з територіальною громадою, що ввійшла до складу ОТГ, наявний дієвий двосторонній зв'язок. За проведену роботу та взаєморозуміння він щиро вдячний депутатам міської ради, керівництву громади, працівникам апарату та членам громади. Саме такі принципи, як співпраця та відсутність популістського підходу до розв’язання проблемних питань громади дали можливість отримати реальні результати.

Загалом зустріч пройшла у хорошій атмосфері жвавого спілкування; більшість жителів сіл задоволені реформою децентралізації (враховуючи перший рік роботи ОТГ), роботою голови громади та в.о. старости сіл, розвитком території за 2017 рік. Були надані зауваження щодо роботи та пропозиції щодо планів на майбутнє.

Дополнительная информация