Перші ластівки роздільного збору сміття

Перші ластівки роздільного збору сміття

З початком нового року в громаді та, зокрема, Решетилівці стартує процес роздільного сортування твердих побутових відходів. Перші баки для роздільного збору сьогодні встановили по вул.Покровська поряд з дев’ятиповерхівками (ОСББ «Родина-2015») та по вул.Старокиївська (поблизу ОСББ «Роса»).

Найближчим часом баки для роздільного збору сміття будуть встановлені біля будинків, що входять до складу діючих ОСББ, біля комунальних багатоповерхівок. Сміттєві баки можуть розміщуватися і на будь-якій вулиці громади. Головне, щоб між мешканцями вулиці (мікрорайону, села, закладу) був укладений договір з ПП «Житлосервіс», яке займатиметься пресуванням, утилізацією сміття, а отримані кошти від продажу непотребу спрямовуватимуться на покращення інфраструктури міста (інших населених пунктів) обслуговування будинків тощо.

Тож перший крок до сортування твердих побутових відходів зроблено. Маємо надію, що жителі міста та громади швидко звикнуть сортувати сміття, як це роблять у розвинених європейських країнах.

Дополнительная информация